Naujienos

Sargaso veiklos principai: nuo naujausios įrangos iki automatizavimo programų

Publikuota 08/08/2018

Dalintis

UAB Sargasas -tai plačiam pramonės sektorių spektrui skirtų tiksliosios mechanikos komponentų gamybos specialistai.

 

Nesvarbu, ar jums reikalingos detalės iš anglies plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio, kitų spalvotųjų metalų ar įvairių rūšių plastiko, Sargasas gali pasiūlyti būtent jūsų poreikiams pritaikytą sprendimą.

 

Mūsų gamybiniai pajėgumai apima daugiau kaip 20 CNC frezavimo mašinų ir sukimosi centrų. Visus gamybinius procesus įvykdome laikydamiesi ISO 9001 bei ISO 14001 kokybės ir aplinkos valdymo sistemų.

 

Tačiau ant laurų mes nesiilsime: nuolatos žvelgiame į ateitį ieškodami naujų procesų optimizavimo ir skaitmenizavimo galimybių. Didžiuojamės, galėdami teigti, jog buvome vieni pirmųjų gamintojų Baltijos šalyse, kurie tapo aktyvia 4-osios pramonės revoliucijos dalyve. Iki dabar mes nenustodami investuojame į IT automatizavimą, kuris leidžia mums ženkliai pagerinti gamybos ir valdymo procesus.

 

Mūsų vykdomasis direktorius Mantas Kačerauskas išryškina skaitmenizacijos svarbą tuo, jog verslo valdymos sistemose (pvz. ERP) egzistuoja „higienos“ reitingas. Mes tikime, jog vienintelis būdas gamybos įmonėms šiandien išlikti konkurencingoms – tai diegti papildomus programinius sprendimus, sukurtus pagal šių įmonių poreikius. Tokiu būdu galima suvaldyti duomenis ir priimti skubius sprendimus.

 

Mūsų tiksliosios mechanikos detalės gaminamos pramonės sektoriams, kurie specializuojasi šiose srityse:

–  Moksliniai lazeriai ir optomechanika

–  Medicinos prietaisai

–  Elektroninė įranga ir įrankiai

–  Aviacija ir aeronautika

–  Termo ir video stebėjimo kameros

 

Už Sargaso sėkmę ir pažangą atsakingi mūsų kvalifikuoti inžinieriai ir profesionalai, turintys jau daug metų patirties tiksliosios mechanikos srityje. Mes puoselėjame savo klientus, o jie pasitiki mumis, kadangi mes itin skrupulingai laikomės visų saugumo ir gamybos kokybės reikalavimų.