Tikslumas, saugumas, aukšti gamybos standartai - mūsų veiklos pamatas

Žiūrėti video

Apie įmonę

SKORPIONO ŽVAIGŽDYNAS Sargasas

Sargasas

Įmonės vizija – įkvėpta žvaigždžių

Sargasas (Theta Scorpii, θ Sco) – šviesiausia žvaigždė Skorpiono žvaigždyno pietuose. Ji tokia ryški, kad yra matoma plika akimi naktiniame danguje. Sargasas ypatingas dėl greitos evoliucijos – su kiekvienu milijonu metų ši žvaigždė tampa tik ryškesnė ir kaitresnė.

Nuolatinis progresas ir augimas – mūsų tikslas ir siekiamybė.
Jau daugiau nei dešimtmetį (įmonė įkurta 2005 metais) keliame tiksliosios mechanikos standartus Lietuvoje, gamindami itin didelio preciziškumo detales lazeriams, optomechanikos prietaisams, medicinos įrangai, aviacijos įrenginiams , gamybinėms staklėms ir kitiems tiksliajai mechanikai priskiriamiems įrenginiams, naudojamiems įvairiuose pramonės sektoriuose.

Pamažu, tačiau užtikrintai tampame žinomais ir matomais savo srityje. Ir ne tik todėl, kad turime šiuolaikinius įrengimus, pažangias technologijas, gerą gamybos valdymo sistemą, o todėl, kad mokame gaminti aukšto sudėtingumo geros kokybės daiktus. Tai darome savo vertingų žmonių rankomis, jų sugebėjimais, žiniomis, patirtimi.

Procesai

Procesai gamyboje

Išskirtinis dėmesys efektyviems gamybos procesams

Į gamybos procesą žiūrime itin atsakingai ir dėmesingai. Per daugelį darbo metų išbandėme ir atradome geriausius rezultatus užtikrinančią įmonės veiklos procesų metodiką, leidžiančią įvykdyti klientų užsakymus laiku ir išlaikant maksimalų produktyvumą.

Gamybos proceso etapai:

  • Detalių apdirbimo programos sudarymas
  • Įrankių surinkimas
  • Apdirbimas
  • Matavimo programos sudarymas
  • Galutinė kokybės kontrolė

Žiūrėti video

decoration

Inovacijos

Ketvirtoji pramonės revoliucija

Ketvirtosios pramonės revoliucijos sričiai UAB Sargasas įmonė skiria ypatingą dėmesį, nes bendrovei augant atsiranda daug informacijos kurią apdoroti reikia vis daugiau žmogiškųjų išteklių. Gamyboje per dieną vyksta labai daug pasikeitimų. Šiuos pasikeitimus valdome programinėmis įrangomis. Gamybos valdymui naudojame ERP Monitor sistemą. Investuojame į daiktų internetą. Sujungtos staklės į vieną sistemą, ERP Monitor Machine Integration leidžia matyti ir analizuoti CNC staklių duomenis realiuoju metu, kas pagerina gamybos planavimą.

Pabrėžtinai svarbu gamyboje duomenis yra matyti realiuoju metu, be uždelsimo, taip priimant sprendimus tada kada reikia, nevėluojant, ir kaip įmanoma tikslesnius. Įmonės operacijų valdymui pasitelkėme Microsoft Power Business Intelligence sistemą, kuri padeda matyti bei valdyti realiuoju metu gamybos procesus. Norint tapti vis konkurencingesniais rinkoje bendrovė planuoja invenstuoti į procesų skaitmeninę automatizaciją, pasitelkiant dirbtinio intelekto įrankius Machine Learning arba Deep Learning.

Inovacijos

Inovacijos

Gamybos procesų stebėjimas realiuoju laiku.

LITEK

2020 m. Sargasas prisijungė prie LITEK (Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio), kurio nariai bendradarbiaudami MTEPI veiklose, kuria pasaulinio lygio lazerines ir inžinerines technologijas.