Klientai

Mūsų technologiniai sprendimai yra neatsiejama tiksliosios mechanikos bei kitų sektorių veiklos dalis. Gaminame ir paruošiame aukštos kokybės detales kompanijoms, atstovaujančioms šioms pramonės sritims: mokslinių lazerių gamyba, gynybos pramonė, neįgaliųjų transportavimas, dujų gavyba, pramonės automatika, audio technikos gamyba, naktinio matymo prietaisų gamyba bei tikslioji mechanika.

Sektoriai

Moksliniai lazeriai

Mūsų šalies gamintojų lazeriai žinomi kaip parametrinių šviesos generatorių gamybos lyderiai, kurie užima daugiau nei pusę šios srities rinkos visame pasaulyje. Mes savo klientams gaminame itin aukštos kokybės detales, užtikrinančias maksimalų lazerių tarnavimo laiką ir sklandų jų darbą.

Lazeriai yra plačiai pritaikomi įvairiose pramonės srityse, pradedant medicina, baigiant statybos pramone. Kai kurios lazerių pritaikymo sritys:
- Medicina,
- Pramonė,
- Gynyba (karo pramonė),
- Moksliniai tyrimai,
- Statybos.

Mūsų klientai – pažangios kompanijos, dėl savo aukštą pridėtinę vertę kuriančios produkcijos pripažintos ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Mūsų klientai:

 • client
 • client
 • client
 • client

Gynybos pramonė

Gynybos pramonėje naudojamos įvairios lazerinės apsaugos sistemos bei komponentai pritaikomi saugumo, stebėjimo, žvalgybos ir kitiems šiuolaikiniams gynybos sprendimams.

Savo klientams gaminame aukščiausio patikimumo ir patvarumo lazerių detales. Gynybai skirtų lazerių komponentai leidžia pasiekti puikių rezultatų priešraketinės gynybos įrangoje nustatant taikinius, siekiant juos numušti ar nukenksminti.

Mūsų klientai:

 • client

Audio technika, garso atkūrimas

Optomechanikos komponentai yra plačiai naudojami ir audio technikos produktuose. Šiuo metu glaudžiai bendradarbiaujame su sparčiai augančiais patefonų dalių bei patefonų galvučių laikiklių gamintojais Tonearms.lt. Kuriame aukščiausius audio aparatūros standartus atitinkančias detales bei mechanines dalis, kurios tarnauja ne tik puikiam garsui, bet ir estetinei įrangos išvaizdai. Kiekvieną detalę kuriame pagal tikslius radijo inžinierių brėžinius, taip išpildyti maksimalius kliento užmojus.

Mūsų klientai:

 • client

Naktinio matymo prietaisai

Naktinio matymo prietaisai yra dažniausiai naudojami medžioklėje bei policijos atliekamose stebėjimo operacijose. Į mūsų gaminamų detalių pasiūlą įeina visos mechaninės naktinio matymo prietaisų dalys - pradedant prietaisų korpusais, kurie sudaro sudėtingus paviršius, baigiant laikikliais ir kita mechanika, reikalinga šios įrangos gamyboje. Mūsų gaminami naktinio matymo prietaisų korpusai ir detalės pasižymi dideliu atsparumu smūgiams ir susidėvėjimui, todėl užtikrina kokybišką ir ilgalaikį tarnavimo laiką.

Mūsų klientai:

  Optomechanika

  Tikslūs prietaisai - tai linijiniai varikliai skirti koordinačių matavimo mašinoms gaminti. Mūsų gaminamos detalės apima komponentus, skirtus kompiuterinių tomografų, magnetinio rezonanso aparatų gamybai.

  Mūsų klientai - Europos rinkoje lyderiaujantys olandai VDL – užsiima tiksliosios mechanikos elementų gamyba ir detalių tiekimu aeronautikos, energetikos, geležinkelių, ūkio pramonės ir kitiems sektoriams.

  Mūsų klientai:

  • client