Naujienos

Ketvirtoji pramonės revoliucija – ir Sargaso veiklos radare

Publikuota 10/07/2018

Dalintis

Jau keleri metai kaip įvairiose erdvėse ir srityse diskutuojama apie Industry 4.0 – Ketvirtąją pramonės revoliuciją. Nors tai aktyviausiai pramonėje ir gamyboje vykstantis reiškinys, Ketvirtosios pramonės revoliucija galiausiai palies visus planetos gyventojus, jų gyvenimo būdą, švietimą, darbą ir net tarpusavio santykius.

 

Grįžtant prie technologijų ir pramonės – ši revoliucija yra paremta įvairių gamybos procesų automatizacija, robotizacija ir duomenų apsikeitimu visuose technologijų lygmenyse ir platformose. Daiktų internetas (IoT), debesų kompiuterija, dirbtinio intelekto galimybės – visa tai yra naujosios revoliucijos sudedamosios dalys, nuo kurių tiesiogiai priklausys gamybos efektyvumas, darbų našumas ir tikslingas resursų panaudojimas.

 

 

“Sargase” nes nuolatos rūpinamės naujausių įrangos sprendimų diegimu, o Ketvirtosios pramonės revoliucijos diktuojamos naujovės taip pat numatomos ir mūsų kompanijos veiklos planuose.

 

Pagrindiniai įmonės tikslai siekiant tapti aktyvia Ketvirtosios pramonės revoliucijos dalimi –  tai sujungti įmonės veikloje dalyvaujančius prietaisus, automatizuoti gamybos procesus taip, kad netolimoje ateityje mašinos perimtų visas darbuotojams pernelyg varginančias ar nesaugias užduotis ir leistų perkvalifikuoti darbuotojus kitoms pareigoms – kad robotus ir mašinas teliktų tik prižiūrėti.